Detaylar

Tan adlı bu kurmaca belgesel filmde; 25 yaşlarında, ilk kitabını yazdıktan sonra intihara kalkışmış olan bir karakter anlatılıyor. Eski kız arkadaşları olan Miray, Yağmur ve İlayda; Tan’ın psikolojik problemlerinden ve hayat görüşünden bahsediyor.

Yazan/Yöneten: Burak Özkan
Oyuncular: Sinan Arslan, Hayriye Merve Kaya, Seçil Zeybekoğlu, Bengisu Ecem Yıldız

Bir Cevap Yazın

4 Yorum

 • Görüntülere bayıldım, atmosferi çok iyi yansıtmış. Bu filmi çekmek ne kadar vaktinizi aldı

  • Merhaba, öncelikle yorumunuzu yeni gördüm, gecikme için özür dilerim. Filmin prodüksiyon ve post kısmı toplamda 2 seneyi buldu. Onun da sebebi çok fazla zaman aralıklı çekmiş olmamdı. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

 • aruz ziyan 7 yıl önce

  biraz karmaşa ve hüzün var fakat bir şey sorabilir miyim? en sevdiğiniz yönetmen kimdi? ben sanki biraz stanley kubrick den biraz alıntı var gibi ama bir filme göre çok emek harcanmış. mutlu olun.

  • Burak Özkan 7 yıl önce

   Merhaba, kusura bakmayın buraya pek bakmadığım için yorumları geç görüyorum. Kubrick’den alıntı olduğunu düşünmenizi sevdim ama bu projede ondan esinlendiğim pek bir şey yoktu. Sevdiğim yönetmenler değişiyor, Richard Linklater, Charlie Kaufmann. Ama şunu söyleyebilirim, bu projeyi yapmadan önce ‘Notes On Blindness’ adlı bir kısa filmden etkilenmiştim. Yorumunuz için teşekkürler.